Автомобилен форум - Пазарджик

ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ АВТОМОБИЛНИ И ТУНИНГ ЕНТУСИАСТИ

Начало форум Начало форум

Дата и час: Сря Авг 17, 2022 4:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Сервизи и магазини във Велинград
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2008 10:10 am 
Хеви метъл
Аватар

Привет колеги, споделяйте във тази тема от кои сервизи и магазини сте доволни или пък недоволни и всичко друго, което имате да казвате за обслужването, цените и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: хиляди благодарности......
МнениеПубликувано на: Съб Мар 08, 2008 11:14 am 
Шофьор
Аватар

хиляди благодарности на момчетата от сервиза срещу пазара.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 11:52 am 
Шофьор
Аватар

i tam kat nasekade sa maluumnici
spored men maistori v toqa grad nema

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 11:13 pm 
Модератор
Аватар

mityom написа:
i tam kat nasekade sa maluumnici
spored men maistori v toqa grad nema

Колега въздържай се от такива определения и пише и кирилица... ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Сервизи и магазини във Велинград
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 5:25 pm 
Нов член
Аватар

Повечето майстори по велинградските сервизи си мислят, че знаят абсолютно всичко. Малко са тези, които казват кое могат и кое не могат. В повечето случаи играят на тото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 08, 2008 3:24 pm 
Шофьор
Аватар

незнаех че сме толкова зле във велинград :shock: :shock: :shock:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 08, 2008 9:02 pm 
Хеви метъл
Аватар

Mr_NeSS написа:
Повечето майстори по велинградските сервизи си мислят, че знаят абсолютни всичко. Малко са тези, които казват кое могат е кое не могат. В повечето случаи играят на тото.

Има нещо вярно! Но ще е много по-полезно да пишем точно кой какво може да прави и какво не може, отколкото само да си говорим общи приказки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 09, 2008 1:13 am 
Нов член
Аватар

С риск да обидя някого:
Радиал 2000 - не съм доволен.
1.Ремонт на скоростите(счупен фланец на полуоската). Сложиха масло за 200лв. без да ме питат дали искам синтетика или не. Пета вече не включва в по-голими километри (не били те виновни), а преди това нямаше проблем.
2. На мой приятел правеха двигател(Ford Probe 2.5) - изпуснаха единия вал(кух) - 600лв.
3. Стенда не им е точен - на 4 градуса отклонение им показва 0.
4. Случай на скъсване на ангренажен ремък след смяната му.
5. След смяна на тампони-задни на Г3 - почнаха да вията лагерите(следи от удари по главинта).

6."Гумаджиниицата"(срещу таверната). Бяха ми сложили счубен балансьор.Впоследствие........ пак на баланс.
6а.След като смених гумите при тях почнаха да спадат.
"Чудо рейсинг" - също не съм доволен(нито от цените, нито от майсторите).

"Ръжанков" - разбира от карбуратори.За другите работи......смени бенз.помпа на пасатора без да я замери дори. В последствие се оказа бобина. 250лв. отлетяха за нищо. После още 100 за нова бобина.
...Има много случай, за които не се сещам в момента. Но, може би е до човек. Много хора пък са доволни от тях. А, пък аз може и да съм кърък, но откакто РОБОТИКА ми правят колите нямам никакви вторични дефекти от тогава.

В крайна сметка никой не е перфектен, но поне да полагат старание и да не се оправдават с разни глупави изявлениея, който могат да се сравняват с изказване като "имаш проблем с кубатурата на акумулатора" и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 09, 2008 8:08 pm 
Хеви метъл
Аватар

При Ръжанката - 2 пъти се опитва да ми регулира инжекциона и като резултат колата като дадеш газ вместо да ускорява, тя спираше, замисляше се 10сек и тогава чак поемаше слабо, все едно не е 55 а само 5к.с. ](*,) Отидох зорлем до Пз при момчетата в СБА-то viewtopic.php?f=10&t=1074 и те за половин час направиха колата самолет \:D/

В Радиал 2000 - 3 пъти съм бил там, 1вия за стенд - много съм доволен, вече 2 години няма проблем, управлението е супер и като пусна волана на прав път не криви. Май Любо се казваше момчето, което балансира. 2рия път бях за смяна на една втулка по двигателя, нямам забележки, дори мога да похваля Краси, който до тогава не познавах, но и той се оказа голфаджия и ми помогна на 100% :) . 3тия път ми смениха свещите, защото старите се оказаха менте (Bosch +) със NJK (май така се пишеше), с които съм до ден днешен.

При Стимо - там си смених почти всичко дето се беше раздрънкало по окачването + външно каре, бенз. помпа, масла и т.н., точен е и съм доволен от него, но май доста работа му се струпва и понякога не можеш да се вредиш.

В сервиза при Роботика си изправях лети джанти - чичката е точен и не дере кожи, взе доста по-малко от очакваното.

В Чепино на паничките впечатлението ми е не много добро - отидох да запушат една малка дупка на гърнето, те взеха че ме накараха ново да взема. Гърнето засега е ОК, но са го заварили така, че като кача повече народ на дупки и неравности тръбата опира в задния мост :(

Гумаджийницата при х-л Рич - доволен съм от тях и само при тях си сменям гумите, всичко е без забележка, пък и не са скъпари като този срещу болницата например!

Засега това от мен

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 10, 2008 12:18 pm 
Нов член
Аватар

Цитат:
При Стимо - там си смених почти всичко дето се беше раздрънкало по окачването + външно каре, бенз. помпа, масла и т.н., точен е и съм доволен от него, но май доста работа му се струпва и понякога не можеш да се вредиш.

Аз също. Пазарувам само от тях.

Цитат:
В Чепино на паничките впечатлението ми е не много добро - отидох да запушат една малка дупка на гърнето, те взеха че ме накараха ново да взема. Гърнето засега е ОК, но са го заварили така, че като кача повече народ на дупки и неравности тръбата опира в задния мост :(

Володята е скъпар.
1. Мен се опита да ме прецака с катализатора.
2. Отидох да ми залепи една дупчица на средното гърне. Направи го, но и завари всички скоби.(Бах си направил генерацията на сузукито със скоби - за по лесно демонтиране и монтиране).Наложи са да сваля крайното гърне и ХОП - свалям скобата - гърнето не помръдва.

Между другото в Чепино има един майстор, който се занимава с такива работи - работи хубаво и не взима скъпо, но не мога да се сетя как се казваше.

Цитат:
Гумаджийницата при х-л Рич - доволен съм от тях и само при тях си сменям гумите, всичко е без забележка, пък и не са скъпари като този срещу болницата например!

За мен при Гогата Белухов - "Мобиле" работят по - добре. За 8лв. демонтаж, монтаж и баланс.

Цитат:
В Радиал 2000 - 3 пъти съм бил там, 1вия за стенд - много съм доволен, вече 2 години няма проблем, управлението е супер и като пусна волана на прав път не криви. Май Любо се казваше момчето, което балансира. 2рия път бях за смяна на една втулка по двигателя, нямам забележки, дори мога да похваля Краси, който до тогава не познавах, но и той се оказа голфаджия и ми помогна на 100% :) . 3тия път ми смениха свещите, защото старите се оказаха менте (Bosch +) със NJK (май така се пишеше), с които съм до ден днешен.

В Радиал Любчо, жичкаджията и още едно момче си разбират от работата - другите .......без коментар.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 20, 2008 9:23 pm 
Нов член

Здравейте колеги ,
Адски съм доволен от момчетата във Велинкар -сервиза при хлебозавода.
Специално Жоро и Марин!-Разбират си от работата пичовете.А не като повечето маистори-правят нещо и после ](*,) .Всичко по колата ми правят те ,и съм доволен-а и не взимат скъпо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 31, 2010 5:44 pm 
Нов член

вьв радиал са наи зле правиха ми основен ремонт на капата и след 15 дни блокира отново [-X

На входа на с. драгиново има сервиз работят млади момчета много доволни хора има от тях

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 31, 2010 9:36 pm 
Хеви метъл
Аватар

bird написа:
На входа на с. драгиново има сервиз работят млади момчета много доволни хора има от тях

Ще е добре да кажеш какво точно правят там, защото само това че работят добре, нищо не говори на колегите. Поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 01, 2010 6:19 pm 
Нов член

Мисля че работят всичко но не сьм 100% сигорен на мен ми правиха ремонт по двигателя и сьм много доволен имат и ел-кон

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа